Čas letí veľmi rýchlo a niekedy si to uvedomíte až vtedy, keď sa napríklad pozriete na svoje deti, ktoré stihli veľmi rýchlo vyrásť a bez toho, aby ste si to uvedomili. A aj deti Angeliny Jolie a Brada Pitta sa zmenili za pár rokov na nepoznanie. Tieto dve hviezdy si ale počas manželstva súkromie vždy strážili, no strážili najmä súkromie ich detí. Dokonca až tak, že ani jedno zo 6 detí nemá účet na sociálnych sieťach. Pozrite sa teda ako sa za posledných pár rokov zmenili.

Maddox Chivan

Ide o chlapca, ktorého si Angelina adoptovala ako prvého. Z detského domova si ho adoptovala v roku 2002, keď mal iba 7 mesiacov. Tento domov sa nachádza v meste Battambang v Kambodži. Dnes je z neho mladý 18-ročný muž, ktorý študuje na univerzite Yonsei v Soule.

Pax Thien

Aj tohto chlapca si herečka adoptovala z detského domova. V tej dobe mal Pax 3 roky. Chlapček žil do roku 2007 v detskom domove vo Vietname. Dnes má 16 rokov, zaujíma sa o fotografovanie a zahral si už malú úlohu vo filme Vládkyňa zla.

Zahara Marley

Posledné adoptované dieťa je práve Zahara. Angelina si ju osvojila zo sirotinca nachádzajúceho sa etiópskom meste Addis Abeba. K adopcii došlo konkrétne v roku 2005, pričom Zahara mala v tom čase iba 6 mesiacov. Momentálne má dievčina 15 rokov a jej snom je stať sa supermodelkou.

Shiloh Nouvel

Aby herečka a herec privítali svoje prvé biologické dieťa, tak Angelina spolu s Bradom odcestovali do Namíbie, kde herečka porodila synčeka v meste zvanom Swakopmund. Dnes má mladý Shiloh 14 rokov a už sa považuje za idol.

Knox Léon a Vivienne Marcheline

V roku 2008 porodila krásna herečka dvojčatá – syna Knoxa a dcéru Vivienne v prímorskej nemocnici vo francúzskom Nice. Dnes majú síce len 11 rokov, no pochváliť sa už môžu niekoľkými hereckými skúsenosťami, rovnako ako ich súrodenci.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

  1. Máte tam chybu…odleteli aby privítali na svet chlapčeka…až na to ,že Shiloh sa narodila ako dievča a momentálne podstupuje zmenu pohlavia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.