Všetci urobíme z času na čas na verejnosti niečo trápne. Ale keď niečo také spravia deti, nie sú to oni, kto sa hanbí. Trpia namiesto nich rodičia. Dnes sa pozrieme na niekoľko vtipných situácií, kedy k tomu došlo.

1. “Boli sme na dovolenke, keď ma môj päťročný syn začal ťahať za ruku so slovami: ‘Mami, mami, pozri, nindžovia skutočne existujú!’ Ukazoval pri tom na dve ženy v burkach.”

Zdroj: deMilked

2. “Stála som v rade pri pokladni a prišlo za mnou cudzie dieťa so slovami: ‘Mám vagínu a nové topánky na diskotéku!’ Nevedela som, čo na to povedať.”

Zdroj: deMilked

3. “Syn v škôlke všetkým povedal, že som umrela. Mali ste vidieť tie tváre, keď som poňho prišla.”

Zdroj: deMilked

4. “Po omši sme šli s malým bratom na nákup. V kostole hovorili o tom, že panny nemôžu mať deti. Keď sme na nákupe stáli v rade, objavila sa za nami pani, ktorá bola očividne tehotná. Môj brat na ňu ukázal prstom a dosť hlasno sa opýtal: ‘Pozri, tá teta nie je panna, však?’”

Zdroj: deMilked

5. “Dcéra so mnou bola v skúšobnej kabínke. Všade bolo veľmi veľa ľudí a ona mi dosť nahlas pochválila prsia. Počula som, ako sa ľudia v ostatných kabínkach smejú.”

Zdroj: deMilked

6. “Keď som bola malá, bola som s mamou na omši. Prišiel rad na zvonenie zvončekom. Zazvonili, všetci stíchli a ja som nahlas vykríkla: ‘Telefón!’ Odvtedy sa na tom dobre bavíme a mama to spomína každému, s kým sa dá do reči.”

Zdroj: deMilked

7. “Syn mi začal robiť v obchode scénu, tak som ho zobral na ruky a išli sme von. Pri SBS-karovi začal kričať: ‘Pane, ihneď ma dajte dole!’ Na nikoho som sa nepozrel a pridal som do kroku.”

Zdroj: deMilked

8. “Boli sme so synom v Disneyworlde. Potreboval ísť na veľkú a ako vždy, keď ju vykonal, som ho pochválil slovami: ‘Dobrá práca, synu.’ Samozrejme, bolo treba aj mne a keď som bol hotový, syn vykríkol: ‘Dobrá práca, oci! Nikomu to nejde tak, ako tebe!’ Chcel som sa prepadnúť pod zem.”

Zdroj: deMilked

9. “Manželka čaká druhé dieťa a naša trojročná dcéra sa jej raz opýtala, prečo má také veľké brucho. Žena jej pokojne vysvetlila, že tam má bábätko. Následne prišla malá za mnou a spýtala sa: ‘Ocko? Aj ty tam máš bábätko?’ Nie, miláčik, ja som len tučný.”

Zdroj: deMilked

10. “Manžel bol istý čas mimo domu. Môj vtedy dvojročný syn si myslel, že každý tmavý muž bol ocko, ktorý sa konečne vrátil z misie. Jedného dňa sa dokonca za jedným rozbehol a objal ho.”

Zdroj: deMilked

Zdroj

Foto: deMilked

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.