Ak chcete niečo zachovať, urobte z toho tradíciu. Ako oslavu ich vzťahu, používateľka Twitteru @nanatat07 a jej matka si robili selfie niekoľko rokov, no tá posledná fotografia vás dostane.

„Včera bol môj posledný deň strednej školy,“ napísalo dievča na Twitter. „Už štyri roky som sa fotografovala s mojou mamou, a to dvakrát do roka – v prvý a posledný deň školy. No tento deň sme už selfie urobiť nestihli, no jej sila ma motivovala, aby som počas tejto doby zostala silná. Všetka moja tvrdá práca je venovaná jej! “

Emotívny príspevok sa „páčil“ už viac ako 558 tisíc ľuďom a mnoho z nich zanechali aj dojemný odkaz. „Ďakujem za všetky milé slová a podporu, veľa to pre mňa znamená! Odpovede ma rozplakali, pretože som si nikdy nevšímala naše blízke vzťahy, ktoré sa teraz ukázali a ja som za to teraz veľmi rada.“

Pozrite si nasledujúce fotografie a pri tej poslednej možno vyroníte aj slzu. Tento krásny vzťah medzi mamou a jej dcérou sa skončil veľmi nešťastne.

Toto je mladá dievčina, ktorá nedávno zmaturovala:

Photo by boredpanda

Prvý rok:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Druhý rok:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Tretí rok:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Štvrtý rok:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.