Niektorí ľudia sa o svojich mladších súrodencov starajú radi, iní zas nie. V starostlivosti a oddanosti nám môžu ísť vzorom psíky, napríklad tento zlatý retríver menom Marshall. Jeho majitelia sú rodičmi malej dcérky a on sa ujal starostlivosti akoby bol jej starším bratom. 

Život sa im zmenil pred dvomi rokmi potom, čo im do života vstúpila dcérka Macy. Od tej doby sa od nej Marshall ani na minútu nepohne, spoločnosť jej totiž robí všade a takmer neustále. Nuž a už aj z fotografií vidieť, že lepšieho opatrovateľa si malá Macy ani nemôže priať. Poďte si pozrieť ich spoločné dobrodružstvo zachytené na roztomilých záberoch, o ktoré sa starajú rodičia malého dievčatka.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.