Groota pozná zrejme každý milovník filmov a dostal aj svoju robotickú podobu. Tá dokáže ponúknuť aj niekoľko pôsobivých tancov. Je to tínedžerská verzia postavy, ktorá je známa zo Strážcov galaxie.

Spoločnosť Disney na robotovi pracovala už od roku 2017. Groot má viac ako 50 stupňov voľnosti, ktoré mu pomáhajú vyzerať realisticky. Robot sa dokáže hýbať, mávať, ale v repertoári má aj niekoľko pôsobivých tancov a jeho interaktívne správanie je na vysokej úrovni.

Verejnosť je zvedavá kedy tohto Groota uvidí, no zatiaľ nie je jasné kedy  či to bude, pretože spoločnosť, ktorá ho zostrojila sa vyjadrila, že zatiaľ s ním nemá konkrétne plány. Dodali, že tento prototyp je určený najmä na testovanie a ak sa osvedčí, tak v tématických parkoch sa bude objavovať stále viac takýchto robotov.

Viac si môžete pozrieť na videu:

 

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.