Nedávno spoločnosť Disney urobila dôležitý krok vpred tým, že uviedla na trh svoju prvú kolekciu kostýmov pre deti so zdravotným postihnutím. Konkrétne ide o mladých ľudí sediacich na invalidných vozíkoch.

Tieto nové kostýmy sú inšpirované príbehmi ako Príbeh hračiek, The Incredibles 2 či Popoluška a iné. Každý chlapec a každé dievča si tak môže obliecť štýlové kostýmy a cítiť sa ako rozprávková bytosť. Tieto poťahy určené pre invalidné vozíky sa hodia pre väčšinu vozíkov a ich inštalácia nie je náročná, mal by to zvládnuť každý. A ako vyzerajú tieto originálne kostýmy si už môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.