Indický grafický dizajnér Gary Dimi Pohty sa pustil do dizajnérskej výzvy s názvom „Jedno logo denne“, v rámci ktorej takmer denne vytvára logá so skrytými významami. V čase písania tohto príspevku je na 1547. dni, čo je približne 4 roky a 2 mesiace! Garyho logá sú založené na bežných, každodenných slovách a fiktívnych značkách alebo filmoch. Na vizuálne znázornenie významu slov používa symboliku a geometrické prvky.

Napríklad logo „Wolf Island“ predstavuje palmu s vlkom v priestore medzi vetvami. Logo pre „Biker Barber“ predstavuje motorku so sedadlom, ktoré vyzerá ako žiletka. Logo pre „Charged Talks“ obsahuje blesk medzi dvoma úvodzovkami. Nie je ľahké vytvárať logá s vizuálnymi dvojzmyslami po tak dlhú dobu, ale Gary to zvládol fantasticky. Mali sme problém vybrať tie najlepšie, pretože ich bolo veľmi veľa. Pozrite si niektoré z našich výberov nižšie a dajte nám vedieť, ktoré sa vám páčili najviac.

1. 

2. 

3. 

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj

Barbora Piatková
Ahojte, volám sa Barbora a som študentkou informatiky na Masarykovej univerzite v Brne. Rada objavujem nové veci, športujem, trávim čas v prírode a nepohrdnem ani dobrým jedlom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.