Dizajnéri združujúci sa v spoločnosti zvanej Catlife sa rozhodli vytvoriť posteľ, ktorá nebude vyhovovať len majiteľom, ale aj ich mačkám. Táto posteľ vyzerá na pohľad normálne. Má však svoje tajomstvo – labyrint navrhnutý ako bezpečná oblasť na hranie alebo spánok pre štvornohé tvory.

Dizajnéri na svojom Instagrame napísali: „Pod touto posteľou nájdu mačky svoje miesto plné pokoja a bezpečia a čo je najlepšie, pre majiteľa má posteľ stále rovnakú funkčnosť. Budete aj naďalej odpočívať tak, ako obvykle, ale počas toho dokážete svojej mačke poskytnúť jedinečný brloh.“ Samotná posteľ je dodávaná s matracom, dvoma nočnými stolíkmi a niektorými ďalšími dekoráciami. Catlife vznikli v roku 2013 s cieľom vytvoriť adekvátne priestory, ktoré zodpovedajú vrodeným potrebám týchto domácich miláčikov.

Táto posteľ by mohla byť presne to, čo potrebujete, ak máte úzkostlivú mačku alebo takú, ktorá rada uteká. Pre každého domáceho maznáčika je skutočne dôležité mať nejaké bezpečné miesto vhodné na schovávanie sa. Tieto zvieratá si totiž nie vždy užívajú spoločnosť ľudí a potrebujú aj svoj osobný priestor. Asi tak ako aj my ľudia.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.