Julie zo spoločnosti Arizona Humane Society zachránila kocúra menom Fluffer, keď zistila, že zviera je v zúboženom stave. Spočiatku nebolo ani jasné, o aké zviera vlastne ide. Záchranári si však vzali kocúra do starostlivosti a urobili z neho tvora, ktorého dokážu ľudia rozpoznať.

Po veľkom úsilí, starostlivosti a pozornosti celého tímu sa Fluffer stal opäť krásnym kocúrom. Nádhernému štvorročnému kocúrovi odstránili takmer kilogram srsti! To je až štvrtina toho, čo samotné zviera váži. Takto však príbeh neskončil. Sotva 2 dni po tom, čo dostal novú šancu na život, bol Fluffer adoptovaný a teraz žije so svojimi novými majiteľmi. Jeho život sa zmenil a po dlhom čase má milujúcu rodinu.

Pravdou totiž je, že kocúr sa ocitol sám kvôli tomu, že jeho majiteľ zomrel a nemal sa kto o neho starať. Nie je jasné ako dlho bol takto sám. Napokon sa dostal až do stavu, ktorý je priam strašidelný. „Je to absolútny miláčik. Dokonca počas procedúry si nevyžadoval ani injekciu, čo je pri starostlivosti o mačky, ktoré trpia a majú bolesti, mimoriadne neobvyklé,“ uviedla jeho jedna z jeho záchrankýň. Jeho premenu si už môžete pozrieť na fotografiách nižšie.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.