27-ročná Nicky Hill je skutočnou profesionálkou v tom, čo robí. Jej schopnosti zmeniť seba samú vďaka make-upu na kohokoľvek, ale aj vytvoriť na vlastnej tvári optickú ilúziu, sú naozaj úžasné a je radosť ich sledovať. Skvelá tvorba tejto šikovnej ženy vás prinúti pozrieť sa na jej vlastnú premenu aj viackrát, aby ste spracovali čo presne vidíte.

Jej majstrovstvo pri práci s make-upom je dôkazom toho, že umenie skutočne nepozná limity. Samotná žena sa vyjadrila, že umenie ju fascinovalo už od detstva len dlho nevedela čo s tým. Začala tak robiť akési pokusy na sebe a jej práca si našla cestu k viacerým fanúšikom. Boli to najmä jej priatelia, ktorí ju presvedčili, aby si na tejto make-up tvorbe postavila vlastnú kariéru. 

A musíme povedať, že urobila dobre. Nicky sa všetko naučila sama a svoju tvár začala využívať ako plátno. Nuž a to, čo táto šikovná žena dokáže, je najlepšie vidieť na fotografiách, ktoré svedčia o jej šikovných rukách.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.