Pomocou photoshopu alebo iného programu možno upraviť kadejaké fotografie, no táto žena nepotrebuje žiadny photoshop na to, aby sa dokázala zmeniť na kohokoľvek. Robí to tak, že ak by ste ju stretli na ulici, pomysleli by ste si, že je to tá hviezda, na ktorú sa zmenila. Stačí make-up a jej transformácia na akúkoľvek osobu sa môže začať. Výsledky jej práce sú tak úžasné, až je ľahké uveriť tomu, že neexistujú hranice toho, na koho všetkého sa dokáže žena zmeniť. 

A aby ste nám verili, že jej práca je famózna, musíte si pozrieť nasledujúce zábery. Trúfame si napísať, že sa nenájde človek, ktorý by jej majstrovstvo čo i len sčasti poprel. 

Kate Blanchett

Michael Jackson 

Scarlett Johansson

Taylor Swift

Audrey Hepburn

Nožnicovoruký Edward

Billie Eilish

Natalie Portman

Anne Hathaway

Andy Lau

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.