Hoa Trang, 21-ročná maskérka z Vietnamu, používa svoju tvár a telo ako plátno. Vytvára dychberúce optické ilúzie, ktoré vás absolútne fascinujú. Je samouk a experimentovať s ilúziami začala pred tromi rokmi. Začínala tak, že sa učila z internetu.

Postupne jej tvorba prerástla do dokonalosti. Zaujímavé je, že odvetvie makeupu je jedným z najrýchlejšie rastúcich. Avšak, klasické make-up výtvory už nie sú také nezvyčajné a ľudí teda dnes až tak nenadchnú. Existuje však tento make-up štýl, ktorému sa venuje aj táto žena, a ten je skutočne špeciálny. O čo presne ide najlepšie uvidíte nižšie na fotografiách.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.