marihuana fotografia
Foto od van_mij

Marihuana, ktorá sa v Kalifornii stala legálnou na rekreačné používanie, je pre mnoho ľudí všestranná prírodná náhrada liekov. Ľudia ju bez obáv užívajú na všetko, od ranných bolestí hlavy až po ťažké depresie.

Andria Smith je 21 ročná mamička, ktorá čaká v najbližších týždňoch druhé dieťa. Zarazilo ju, keď jej doktorka navrhla na nesmierne bolesti chrbta polovicu tabletky s názvom Norco.  Jedná sa o liek proti bolesti na báze opiátov. Bola prekvapená zo slov doktorky: ,,Vieme toho oveľa viac o Norco a o tom, aké má na vás účinky. O marihuane toho zasa toľko nevieme a nechceme vám uškodiť.“ Reakcia pani Smithovej na to bola: ,,Tu som! Testujte ma! Pozorujte to na mne! Moje dieťa vedelo narátať do 10 ešte pred tým, než jej boli 2 roky a počas celého tehotenstva som užívala marihuanu. Nie je hlúpa! Nerastie jej ani žiadne tretie oko.“

Počet žien v USA, ktoré užívajú marihuanu počas tehotenstva jasne stúpol, aj keď sa to boja doktorom priznať. Hlavným dôvodom je samozrejme to, že 24 štátov považuje užívanie tejto látky počas tehotenstva za určitú formu zneužívania detí, a tak to môže vyvolať seriózne následky.

ZDROJ

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.