Súostrovie Kanárskych ostrovov leží asi 100km od afrického pobrežia. Patrí však pod Španielsko. Je tam príjemné počasie celý rok a kedy si zarezervovať výhodnú letenku, ak nie teraz.

Fuerteventura fotografia
Foto od Felixphotography.de

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu iba 110€! Poletíte spoločnosťou Eurowings a naspäť rakúskou spoločnosťou Austrian Airlines. Dostaviť sa však musíte do Viedne a odtiaľ vyrazíte do Fuerteventura.

Termín:

Za túto cenu je dostupný jediný termín, a to od 24.4. – 7.5.2018. Viac na stránke lturfly.

, Dovolenka na Kanároch – spiatočné letenky do Fuerteventura len za 110€!

Batožina:

V tejto cena je zahrnutá aj podpalubná batožina s hmotnosťou maximálne do 23 kg. 

Zopár dôvodov, prečo ísť na Fuerteventura:

– Pýchou ostrova sú nádherné pláže s azúrovo-modrým morom. Tento ostrov má najdlhšie pobrežie zo všetkých Kanárskych ostrovov.

– Po celý rok je tu príjemné počasie na trávenie dovolenky a sú tu tiež výborné podmienky na vodné športy. Obľubujú to tu najmä milovníci surfovania, windsufingu a kiteboardingu.

– Ceny potravín sú len mierne vyššie ako u nás.

– Takmer 20 kilometrov dlhá pláž Playa de Sotavento je najkrajšou plážou celého ostrova. Nachádza sa na východnom pobreží polostrova Jandia. Je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Fuerteventura fotografia
Photo by Ben_Kerckx

– Pôvodne malá rybárska dedinka – Morro Jable, je už teraz mestečko a dobre pripravené na príchod aj tých najnáročnejších dovolenkárov s množstvom služieb a atrakcií. No i napriek rozvoju si ponechala charakter pôvodnej dedinky s romantickým prístavom, zlatistými plážami a krásnou prírodou.

– Môžete absolvovať rôzne výlety loďou, ktoré vás dovezú do najkrajších zátok a budete sa kúpať v priezračných vodách azúrového mora alebo spoznávať podmorský svet.

– Nájdete tam dokonca aj zábavný park Baku Water Park.

Fuerteventura fotografia
Foto od ronsaunders47

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Dovolenka na Kanároch – spiatočné letenky do Fuerteventura len za 110€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.