Turecko je destináciou, ktorú vyhľadávajú Slováci veľmi radi. Ak aj vy patríte do tejto skupiny a chcete si užiť skvelú ultra all inclusive dovolenku v 5* rezorte Long Beach Resort, máte práve teraz skvelú možnosť! Celý pobyt trvá 8 dní a kvalitný hotel sa nachádza v Alanya, Türkler.

turkey antalya fotografia
Foto od yusufk53

Čo všetko tento zájazd ponúka?

– Poletíte priamo z Bratislavy, pričom letenka a taktiež letiskové poplatky sú v cene tohto zájazdu.

– Hotel sa nachádza v krásnom prostredí, pričom pláž je bezprostredne pri tomto rezorte. Okrem toho má 3 vonkajšie bazény, 2 bazény pri vilkách, 1 vnútorný bazén, 3 detské bazény, 8 toboganov. Môžete sa tešiť aj na jedinečný bazén nachádzajúci sa na pláži s morskou vodou s vodopádom.

– Ďalej tam nájdete tri akvaparky vhodné aj pre deti, detské ihrisko, lunapark, obchodnú zónu, Spa a Beauty centrum a iné. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne i na pláži poskytované bez poplatku.

– Extrémne bohaté športové vyžitie. Úplne zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, fitnes, aerobik, step aerobik, zahrať si tenis, stolný tenis, futbal, basketbal či plážový volejbal. Pre deti je zas k dispozícii mini klub, bazény, ihrisko, detské menu v reštaurácii, kino, mini disko.

– Čo sa týka stravovania, tam je to obdobne, ako v prípade iných ultra all inclusive dovoleniek, čiže v cene sú raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, diétny bufet, detský bufet, nealkoholické, lokálne alkoholické a niektoré importované alkoholické nápoje, snacky, teplé nápoje, gozleme, ale aj zmrzlina.

Výborne hodnotenie hotela:

Ak chcete okúsiť krásnu časť Turecka na vlastnej koži a za naozaj primeranú cenu, využite túto ponuku, ktorá je taká kvôli 32% zľave. Počasie v čase dovolenky sa bude pohybovať okolo 26 stupňov Celzia.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť