Ak ste rozmýšľali nad touto luxusnou destináciou a neviete sa dostať k rozumnej cene pobytu, máme pre vás jeden zaujímavý návrh. Pobyt si ale užijete až budúci rok v apríli. Maledivy si užijete v 3* hoteli Malahini Kuda Bandos a za 8 dní zaplatíte 1159€. Táto destinácia je hotovým rajom na zemi, preto v prípade záujmu nemáte prečo dlho váhať.

maledives fotografia
Foto od dronepicr

Viac o pobyte:

– V cene je zahrnutá obojsmerná letenka z Budapešti. Taktiež všetky letiskové poplatky, 1 príručná batožina do 7 kg, príručná batožina do 2 kg a batožina určená do podpalubia do 30 kg.

– V cene je zahrnutá aj polpenzia, pričom stravovať sa budete formou bufetu. A, samozrejme, bývať budete v už spomínanom 3* hoteli. Transfer letisko-hotel-letisko budete mať zabezpečený v cene zájazdu.
– Hotel je len 10 minút jazdy od letiska Male, kde aj priletíte.
– Wifi máte k dispozícii na celom ostrove úplne zadarmo.
Prečo Maledivy?
– Tamojšie pláže posiate bielym pieskom, dychberúce západy slnka a nádherná takmer nedotknutá príroda.
– Turistov tam zas toľko nestretnete, preto je to vhodná destinácia aj pre tých, ktorí obľubujú skôr pokojné a súkromnejšie dovolenky.
– Teploty sú tam celoročne veľmi stále, pohybujú sa zväčša medzi 30 – 32 stupňov a voda má cca 27 stupňov Celzia.
– Užijete si tam skvelé šnorchlovanie.
– Tento raj je teraz dostupný, rezervujte si pobyt s dostatočným predstihom.
Využite najmä 40%-nú zľavu, ktorú vám ponúka spoločnosť Pelikán. Je len málo takých, ktorí by nechceli tento raj na zemi okúsiť na vlastnej koži.

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť