Ak ste rozmýšľali nad touto luxusnou destináciou a neviete sa dostať k rozumnej cene pobytu, máme pre vás jeden zaujímavý návrh. Pobyt si ale užijete až budúci rok v apríli. Maledivy si užijete v 3* hoteli Malahini Kuda Bandos a za 8 dní zaplatíte 1159€. Táto destinácia je hotovým rajom na zemi, preto v prípade záujmu nemáte prečo dlho váhať.

maledives fotografia
Foto od dronepicr

Viac o pobyte:

– V cene je zahrnutá obojsmerná letenka z Budapešti. Taktiež všetky letiskové poplatky, 1 príručná batožina do 7 kg, príručná batožina do 2 kg a batožina určená do podpalubia do 30 kg.

– V cene je zahrnutá aj polpenzia, pričom stravovať sa budete formou bufetu. A, samozrejme, bývať budete v už spomínanom 3* hoteli. Transfer letisko-hotel-letisko budete mať zabezpečený v cene zájazdu.
– Hotel je len 10 minút jazdy od letiska Male, kde aj priletíte.
– Wifi máte k dispozícii na celom ostrove úplne zadarmo.
, Dovolenku na Maldivách si vďaka 40%-nej zľave užijete za cenu už od 1159€!
Prečo Maledivy?
– Tamojšie pláže posiate bielym pieskom, dychberúce západy slnka a nádherná takmer nedotknutá príroda.
– Turistov tam zas toľko nestretnete, preto je to vhodná destinácia aj pre tých, ktorí obľubujú skôr pokojné a súkromnejšie dovolenky.
– Teploty sú tam celoročne veľmi stále, pohybujú sa zväčša medzi 30 – 32 stupňov a voda má cca 27 stupňov Celzia.
– Užijete si tam skvelé šnorchlovanie.
– Tento raj je teraz dostupný, rezervujte si pobyt s dostatočným predstihom.
Využite najmä 40%-nú zľavu, ktorú vám ponúka spoločnosť Pelikán. Je len málo takých, ktorí by nechceli tento raj na zemi okúsiť na vlastnej koži.

 

, Dovolenku na Maldivách si vďaka 40%-nej zľave užijete za cenu už od 1159€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.