Ak spojíte dva odlišné druhy umenia do jedného, tak nie vždy to môže dopadnúť dobre. Fabio Vale sa však predsa len odhodlal a spojil na prvé počutie nespojiteľné. Tento chlapík totiž pôsobí ako umelec a sochár, ktorý svoje sochy pokrýva tetovaniami.

Jeho neživé telá sa tak veľmi nápadne podobajú na živé. Fabio z Turína dáva dokopy mramor, tetovanie a klasicizmus. Jeho sochy pripomínajú tie zo starovekého Grécka či Ríma. Pri tvorbe tetovaní pritom používa veľmi podobnú techniku, aká sa používa aj pri bežnom tetovaní ľudí. Aj on nanáša farby tak, že idú až do hĺbky jedného milimetra. A či to spolu funguje, to už musí posúdiť každý z vás sám.

Samotné diela si už pozrite nižšie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.