Bývalý profesionálny futbalista Joshua Phillips si užíval jazdu na lodi, keď v tom zbadal niečo nezvyčajné. Pohľad, ktorý sa mu naskytol ho donútil vytiahnuť telefón, aby to všetko zaznamenal. Okolo lode sa plavila spočiatku dvojica majestátnych Otariinae alebo uškatce (Sea lions), no odrazu si užívali svoj čas taktiež na lodi.

„Plavidlo vyzeralo trochu čudne a keď sme sa priblížili, tak som si uvedomili, že na palube sú dve masívne zvieratá,“ povedal Phillips. Z daného momentu nakrútil video, ktoré už stihlo obehnúť svet. Všetko sa to udialo v Eld Inlet neďaleko Olympie vo Washingtone. K týmto dvom jedincom sa údajne pokúsil priblížiť aj tretí, no nepodarilo sa mu vyliezť hore, resp. táto dvojica ho tam nepustila. Malá loď v skutočnosti vyzerá akoby sa mala čochvíľa potopiť. Tieto morské tvory totiž môžu dorásť do dĺžky až 3,25 m a vážiť okolo 1 120 kg.

Pozrite si video:

View this post on Instagram

Boats and…. #sealions

A post shared by Joshua Phillips (@fishingjosh) on

 

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.