Trina Sholin je interiérová dizajnérka, ktorá sa učí všetko sama bez akejkoľvek školy a jej manžel Steve pôsobí v stavebníctve. Dvojica sa spočiatku venovala domom, aby si zarobila na živobytie. Len minulý rok však začali prerábať vozidlá prispôsobené aj na bývanie. Odvtedy sa tomu venujú na plný úväzok a vôbec sa nie je čomu čudovať.

Ich talent je naozaj veľký. „Steve sa stará o všetku údržbu a prevádzku týchto domovov na kolesách, pričom využíva svoje desaťročné skúsenosti. Ja sa zas starám o všetky dizajnérske práce a prevádzkovanie našich sociálnych sieti,“ napísala Trina na svojom webe. Ich šikovnými ručičkami prešlo už niekoľko malých domovov a ako tie vyzerajú po premene už uvidíte nižšie. Je sa veru načo pozerať.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.