Skĺbiť úspešnú kariéru s rolou otca nie je vôbec jednoduché, ak teda chcete byť aj dobrým otcom. Eddie Murphy je však dôkazom toho, že všetko sa dá, ak sa chce. Okrem toho, že je skvelý herec, producent, komik a spisovateľ, tak je ešte otcom 10 detí.

Miluje plný dom

Murphy si založil rodinu v roku 1989, kedy sa narodil jeho prvý syn Eric. Roky plynuli a jeho rodina sa stále zväčšovala až dospela k veľmi zaujímavému počtu. O takmer 30 rokov po prvom synovi privítal na svete svoje 10. dieťa Maxa.

Mať takúto veľkú rodinu si niektorí ľudia nevedia ani len predstaviť, no Eddie je iný prípad. Tvrdí, že mu to takto vyhovuje a miluje, keď má plný dom svojej rodiny.

Nie sú síce čisto černošskou rodinou, ale vychádzajú spolu perfektne

Mať takzvanú zmiešanú rodinu nie je vždy perfektné, no v tomto prípade to neplatí. Súrodenci vychádzajú medzi sebou veľmi dobre a pekný vzťah majú tiež so svojimi rodičmi, na čo dohliada najmä Eddie. Dobré vzťahy sú pre nich veľmi dôležité.

Je hrdý na každé svoje dieťa

Eddie tvrdí, že nemá jedného obľúbenca, pretože každé svoje dieťa má rád rovnako. Je na všetkých pyšný a cíti sa požehnaný, že môže mať takúto úžasnú rodinu. „Moje deti sú veľmi šikovné. Centrum môjho života je rodina a nie kariéra,“ povedal hrdý otec. Ani jeden člen ich rodiny si neuletel a držia sa pri zemi.

Vždy uprednostňuje deti

Eddieho prioritou je starať sa o rodinu tak, aby vždy mala všetko čo potrebuje a aby boli všetci šťastní. Povedal, že všetko čo chce je zostať človekom a čo najviac času tráviť s rodinou a ľuďmi, ktorých nadovšetko miluje. Kariéra je u neho až na druhom mieste. A nezostal len pri slovách, pretože rodinu dal skutočne na prvé miesto, keďže roky, kedy natočil aj 3 filmy za rok sú už dávno preč.

Je hrdým starým otcom

Okrem deti sa už môže pýšiť vnúčatkom. Otcom malej Evie je jeho syn Myles Mitchel.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.