MyHeritage je online genealogická platforma, ktorá pomáha ľuďom spojiť sa so svojou rodinnou históriou špeciálnym spôsobom. Začiatkom tohto roku predstavili novú technológiu s názvom MyHeritage In Color, ktorá dokáže prostredníctvom kolorovania oživiť staré rodinné fotografie. Spoločnosť to však posunula ešte o krok ďalej a ponúka aj vylepšenie fotografii tým, že zaostruje rozmazané tváre.

Ľudia preto môžu vidieť svojich predkov tak, ako ich nikdy predtým nevideli. Technológia na vylepšenie fotografií bola licencovaná spoločnosťou MyHeritage a tvorcov mobilnej aplikácie Remini. Výsledkom sú výnimočné oživenie starých fotografií, kde tváre sú často malé a rozmazané. Vylepšenie funguje veľmi dobre aj na fotografiách s viacerými ľuďmi. MyHeritage skutočne verí, že je to najlepšia technológia na svete. „Žiadnej inej spoločnosti sa nepodarilo vyvinúť technológiu vylepšenia fotografií v tejto kvalite. Výsledky sú svieže a skutočne vynikajúce,“ píše sa na ich webovej stránke. A my musíme len súhlasiť.

Ako to vyzerá si môžete pozrieť tu:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.