Existuje výletná loď, s ktorou môžete za 119 dní absolvovať cestu okolo celého sveta. V Januári roku 2019 vyráža z mesta Genoa (Janov) v Taliansku. Plánuje urobiť 49 zastávok v 32 krajinách sveta a v každej destinácii strávi približne 13 hodín.

V každom prístave budú dostupné exkurzie a turistické výpravy aby ste si mohli vychutnaj tunajšiu kultúru naprieč kontinentmi a späť do Talianska sa má vrátiť v Máji.

Lístok na takúto plavbu vás v základe vyjde na $18 000, čo nie je až tak zlá cena vzhľadom na to, koľko krajín prejdete a že na palube lode strávite 5 mesiacov. Samozrejme luxusné izby s terasou, ktorá má úžasný výhľad na more, sa budú pohybovať cenovo vyššie. Predaj lístkov sa pre verejnosť začal 14. decembra 2016.

 

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.