Milovať seba a svoje telo je veľmi dôležité. Ak nie ste spokojní s tým, akí ste, mali by ste pravdepodobne niečo zmeniť, inak utrpí vaše duševné zdravie. Presne to urobila táto slobodná mama z USA menom Samantha Rawley. Keď zistila, že jej vtedajší priateľ ju kvôli jej váhe tajil pred svojimi rodičmi, rozhodla sa schudnúť na 90 kíl.

Nebolo to však len kvôli nemu, ​​zmienila sa, že po mnohých neúspešných vzťahoch sa nakoniec rozhodla nájsť samu seba a to, kým v skutočnosti je. Uvedomila si, že musí najskôr milovať a vážiť si samú seba. Samantha vážila pred premenou 165 kilogramov. Keď sa znova a znova pokúšala chudnúť tradičnými spôsobmi, vždy zlyhala. Rozhodla sa pre operácie, za ktoré utratila 20 000 dolárov. Na svojich sociálnych sieťach priznala, že cesta bola náročná a vyžiadala si veľa práce, kým sa dostala tam, kde je teraz.

30-ročná žena napokon podstúpila viacero operácii, ktoré neboli jednoduché, no splnili svoj účel. „Od 12 rokov držím diétu. Vyskúšala som už skoro všetko a nedarilo sa mi chudnúť,“ povedala Samantha. Povedala aj o reakciijej rodiny na to, že podstúpila operácie: „Na moje chudnutie a moje rozhodnutie podstúpiť chirurgický zákrok som mala skutočne pozitívne reakcie. Mám to šťastie, že som obklopená toľkými ľuďmi, ktorí ma podporujú,“ dodala žena a dodala, že sa vždy cítila pekne zdravo, aj keď bola „väčšia“.

Zdroj

Foto: Bordpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.