Svet teraz sústredí svoje oči na južné štáty USA, predovšetkým na Texas. Extrémne zimné počasie si vyžiadalo v krajine najmenej 21 obetí a milióny ľudí zostalo bez prúdu. Niektorí obyvatelia si berú do svojich domovov hospodárske aj divoké zvieratá, aby ich uchránili pred extrémnym počasím.

Ľudia začali zdieľať na Twitteri fotografie zvierat, ktoré ukryli vo vnútri pred nebezpečnými výkyvmi počasia. Pozrite si teraz tieto milé fotografie, ktoré sú dôkazom toho, že ľudia dokážu myslieť aj na ostatných a nielen na ľudí, ale aj na zvieratká.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.