Máme tu ďalšiu zaujímavú atrakciu z čarodejníckeho sveta. Fanúšikovia Harryho Pottera si môžu vychutnať čas na chate podobne ako to robili členovia chrabromilu vo svojej spoločenskej miestnosti. Vyzerá tak dobre a podobne, že sa budete vedieť lepšie zžiť s atmosférou samotného filmu.

Chata sa nachádza v Livertone, ktorý leží v severnom Yorkshire. Môže sa pochváliť niekoľkými odtieňmi červenej farby a elegantným krbom. Vyzerá takmer na nerozoznanie od ikonickej miestnosti, kde sa Harry, Hermiona a Ron stretávali po dlhom dni čarovania a boja so zlom. V chatke s oficiálnym názvom „Internátna izba“ sa môže ubytovať najviac šesť osôb a je vybavená šiestimi samostatnými posteľami s jedinečnou tématikou. Má tiež vlastnú kompletne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V sprche návštevníci nájdu impozantné okno z farebného skla.

Na webovej stránke tejto jedinečnej chaty sa píše toto: „Ideálne miesto pre všetkých, aby ste si zaistili skutočne útulnú, pohodlnú a nezabudnuteľnú dovolenku. Toto ubytovanie je vhodné pre každého, a to vrátane väčších rodín. Užijete si tam úžasné dobrodružstvo. Táto skutočne čarovná chata bola navrhnutá tak, aby replikovala spoločenskú izbu v hradnej veži magickej školy. Spolu s 6 útulnými jednolôžkovými posteľami a baldachýnom, veľkým, ale útulným krbom, farebným sklom v kúpeľni a mihotavými sviečkami skutočne pripomína čarovnú miestnosť z čarodejníckeho sveta.“

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.