Niekedy platí, že rodičmi nie sú tí, ktorí porodia deti, ale tí, ktorí ich vychovávajú a venujú im svoj čas, lásku i trpezlivosť. Rovnako to platí aj u zvierat. A niekedy sa stane, že matka alebo otec vôbec nemusí byť rovnakého druhu.

V Iraku sa stalo niečo nezvyčajné. Farmár Goran našiel vo svojom kurníku niečo, čo nikdy nečakal. Po smrti mačky potrebovali tri osirelé mačiatka niekoho, kto by sa o nich postaral. Napokon sa stalo to, že si ich pod vlastné ochranné krídla, a to doslova, vzala sliepka.

Farmár viackrát počul mňaukať mačiatka a keď zistil odkiaľ tie zvuky prichádzajú, bol mimoriadne prekvapený. Veľmi rýchlo totiž zistil, že sliepka sedí na mačiatkach namiesto kurčiat. Túto nezvyčajnú rodinku stihol zdokumentovať na fotografiách aj videu.

@goran.surchi

😩😩

♬ الصوت الأصلي – goran.a_88

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.