Ruský farmár zavraždil vlka holými rukami potom, čo mu zabil dvoch psov a napadol aj koňa. Farmár sa dostal s vlkom do potýčky a napokon sa ukázalo, že nemal v ruke žiadnu zbraň, teda dokázal zviera zabiť vlastnými rukami. Zdá sa, že chlapíka vlk prekvapil a nemal čas si vziať zbraň.

Foto od youtube

V správe sa napokon píše, že Rus nemal po blízku pušku a pustil sa do boja s vlkom nebojácne aj bez nej. Chlapík sa vyjadril, že to urobil preto, lebo sa obával, že vlk napadne aj jeho dobytok, keďže už stihol zavraždiť dvoch psov a napadnúť koňa. K útoku došlo na dedine na juhozápade Ruska zvanej Novotroitskoye. Hlavná veterinárka uviedla, že prebiehajú testy, aby zistili či bol vlk besný.

Čoskoro by mali zistiť príčinu útoku, aby vedeli či k útoku vlka došlo kvôli tomu, že bol hladný alebo z dôvodu choroby. Miestni obyvatelia sa však vyjadrili, že útoky vlkov v danej oblasti sú stále častejšie kvôli ničeniu lesov. „Lesy sú ničené a vypaľované, takže vlci strácajú svoj domov a tiež korisť. Je to chyba človeka,“ povedal miestny obyvateľ. Je to ako keby strácali strechu nad hlavou a tým sa dostávajú zo svojho prirodzeného prostredia.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.