Fenka Kiko vyniká nad všetkými ostatnými fenkami a psíkmi. Jej schopnosť pózovať pred fotoaparátom vás rozosmeje i zahreje pri srdci. Je to ešte stále šteňa a zdá sa, že sa jej zapáčilo byť iná. Vždy, keď ju ide niekto odfotografovať, otočí sa chrbtom a hlavu zakloní až neprirodzeným spôsobom dozadu. Je vidieť, že je veľmi ohybná.

Majitelia majú okrem nej ešte dvoch ďalších psíkov rovnakého plemena. Všetko sú to Fínske špice. Mika má 3 roky, Tofu má 1 a pol roka a Kiko má 9 mesiacov. „Sú to malé bláznivé psy, ktoré sú drzé a správanie Kiko je veľmi podobné mačkám. A aj keď sú malé, tak majú výrazné osobnosti,“ povedal majiteľ. Osobnosť samotnej fenky sa vyvíjala týmto smerom určite aj preto, že sa narodila bez súrodencov a spoločnosť jej robili mačky.

Psy sú už vycvičené na pózovanie pred kamerou, iba Kiko si zvolila svoj vlastný postoj a napokon aj dobre urobila, pretože tým sa odlíšila od všetkých ostatných štvornohých chlpáčov. Všetci traja spolu tvoria dobrú partiu a veľa času trávia spolu vonku na prechádzkach, keďže táto rasa potrebuje veľa pohybu.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.