V obrazovo-zvukových záznamoch, ktoré boli zhotovené na chate pri Leviciach, sa šéf Smeru Robert Fico priznal, že vykradli jeho kanceláriu v čase, keď bol v Grécku. Z centrály strany na Súmračnej ulici zmizli zlaté mince a suma 50-tisíc eur. Polícii túto krádež nenahlásil, aby nemusel vysvetľovať, prečo má toľko peňazí v kancelárii. 

„My máme kameru pred mojimi dverami vypnutú kvôli tomu, kto chodí do mojej kancelárie, teda do toho sektora, máme kameru dole. Peniaze ukradli… počas 14 minút to bolo asi… Kladiem si otázku, že či to nebolo tá krádež krycia, že či nehľadali niečo iné, nemal som tam nič také,“ povedal Fico na zázname z chaty. Myslí si, že išli po nejakých papieroch a keďže nič také nenašli, vzali aspoň cennosti

Zdroj: Youtube

„Nie, nie, ja som s tým nič, však čo budem komu hlásiť… Čo by to pomohlo… Lebo komu budem vysvetľovať, že som mal 50-tisíc v kancelárii, alebo niečo podobné,“ vyjadril sa v nahrávke šéf strany Smer-SD. 

Róbert Fico uviedol v pondelkovej reakcii, ale aj na utorkovom brífingu, že nikto na chate nespáchal trestný čin. So stretnutiami plánuje pokračovať, avšak na inom mieste. 

ZDROJ

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.