Mladý pár miluje filmy a ich záľuba v sledovaní sa posunula ešte ďalej. Robia totiž to, že ak sa im páči nejaké miesto z filmu, rozhodnú sa ho nájsť a vycestujú za ním. Na miesto natáčania cestujú z dvoch dôvodov, prvým je, že radi vidia miesto natáčania naživo a druhým dôvodom je, že radi si ho vyfotografujú ako spomienku, ktorá sa podobá pôvodnej scéne.

S týmto nápadom prišli ešte v roku 2014 a po chvíli si uvedomili, že ľudia sa na ich tvorbe veľmi bavia. Preto sa rozhodli zdieľať túto svoju záľubu s celým svetom a v roku 2018 začali fotografie pridávať na Instagrame. Poďte sa teda na nich pozrieť a ako sa vám páčia už posúďte sami. 

Harry Potter – Glen Etive, Škótsko

Game of Thrones – Gaztelugatxe, Španielsko

Star Trek – San Francisco, USA

Twilight – Montepulciano, Taliansko

Dark – Postupim, Nemecko

Hunger Games – Berlin, Nemecko

Jedz, modli sa, miluj – Rím, Taliansko

Listy pre Júliu – Siena, Taliansko

Tenet – Amalfi, Taliansko

Jerks – Postupim, Nemecko

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.