Pokiaľ ste už boli súčasťou profesionálneho fotografovania, či už ako fotograf alebo ako pózujúci, tak iste viete ako také profesionálne fotografie vznikajú. Tí ostatní však nemusíte zúfať, dnes vám totiž ukážeme ako ten celý proces môže vyzerať. A aj napriek podivnému procesu vyzerá konečný výsledok úchvatne.

Halyson je fotograf, ktorý ukazuje nielen svoje výsledné fotografie, ale aj proces ich tvorby. Videá zo svojej práce zverejňuje na TikToku a na Instagrame zas zverejňuje fotografie. Chlapík povedal niečo aj o svojich začiatkoch. „Svet fotografovania ma uchvátil v roku 2016, kedy som chodil na vysokú školu. Rodina i priatelia ma vždy chválili pre moje fotografie, a tak som nabral odvahu kúpiť si profesionálny fotoaparát.“

Nuž a za tohto šikovného fotografa už hovoria jeho fotografie. Poďte si teraz pozrieť ako vznikajú Halysonove profesionálne zábery.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.