Svadobný fotograf Mahmúd Nakib bol práve na fotografovaní nevesty za slnečného dňa v libanonskom Bejrúte, no nik v danej chvíli nečakal čo sa za pár sekúnd stane. Počas fotografovania totiž došlo k nešťastnému výbuchu, ktorý už obletel celý svet. A tento fotograf zachytil chvíle hrôzy na svoj fotoaparát.

Námestie, na ktorom sa konalo toto fotografovanie je vzdialené len niečo vyše 1 km od prístavu, kde došlo k výbuchu. Libanonský minister zdravotníctva informoval verejnosť, že pri výbuchu bolo najmenej 135 ľudí zabitých, 5 000 ľudí zranených a viac ako 300 000 ľudí bolo vysídlených zo svojich domovov. Orgány ešte vyšetrujú príčinu katastrofy, no v súčasnosti sa už vie, že na vine je 2 400 ton výbušného dusičnanu amónneho.

Ako to na danom námestí vyzeralo v osudný deň už uvidíte na fotografiách:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.