Ak si myslíte, že hračky sú len pre deti, tak vás v tejto domnienke nenecháme. Ani nie tak my ako Jared Middleton, ktorý je známy skôr ako Sirdork a venuje sa fotografovaniu hračiek. Áno, vieme, že na prvé prečítanie to neznie ako nič zaujímavé, no nenechajte sa odradiť iba tým, čo ste práve teraz prečítali.

Tento chlapík totiž doslova oživuje populárne akčné postavičky vo filmových scénach. Pri fotografovaní využíva rôzne prvky ako voda, sneh, oheň či dokonca výbušniny, aby dokázal vytvoriť úžasné efekty, ktoré vyzerajú rovnako ako akčné scény z filmu. Pod jeho rukami sa teda aj neživé predmety javia ako živé bytosti. „Som veľký fanúšik a zberateľ. Nič mi neprináša väčšiu radosť ako keď oživujem postavy a tie rozprávajú príbeh prostredníctvom fotografií,“ povedal Jared.

A ako to všetko dokáže robiť už uvidíte nižšie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.