Simon Needham je fotograf, ktorý sa venuje najmä fotografovaniu divokej prírody. Najnovšie vyfotografoval bieleho leva, aby ukázal jeho neuveriteľnú krásu čo najlepším a najdokonalejším spôsobom. A pri svojej práci si užije nielen to umelecké, čo v tom je, ale aj nemalú dávku adrenalínu.

Jeho blízkosť k tvorom je niekedy až desivá. „Bol som veľmi blízko levov. Aj keď som bol v bezpečnej zóne, tak to bolo pre mňa desivé,“ povedal fotograf. Zároveň však ešte dodal, že bezpečnosť je u neho prvoradá a vždy si dáva dobrý pozor na to, aby mu nehrozilo žiadne väčšie nebezpečenstvo. „Lev je veľmi silné stvorenie a už len v prítomnosti tohto zvieraťa cítim jeho obrovskú moc,“ dodal Simon. Zábery, ktoré vytvára, sú naozaj úžasné, a to najmä fotografie bieleho leva.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.