Ryšavých chlapcov ste zrejme v škole, ale aj v bežnom živote doteraz považovali za tých menej atraktívnych, ba priam až outsiderov. Ryšavé vlasy u chlapcov i chlapov totiž takmer vždy boli predurčené k tomu, že sa na nich iní pozerali ako na akýsi opak symbolu krásy. Zámerne sme však napísali, že doteraz, pretože nasledujúce fotografie vás presvedčia o absolútnom opaku.

Britský fotograf Thomas Knights zachytáva krásu ryšavých mužov. Jeho fotoprojekt je tiež kampaňou proti šikane a zároveň vyvracia stereotyp o mužoch s ryšavými vlasmi. Tieto obrázky nielenže pomohli ľuďom prijať to, kým sú, ale tiež pomohli vyzbierať peniaze pre charitatívne organizácie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.