Holandská fotografka divočiny Roeselien Raimond prináša radosť so svojimi rozprávkovými fotografiami divých líšok už viac ako 8 rokov. Pohľad na jej galériu líšok poskytuje naozaj úchvatný a upokojujúci zážitok, a to najmä preto, že fotografka prináša tieto nádherné bytosti so svojou mimoriadnou schopnosťou zachytiť ich ducha.

Jej priateľstvo s líškami sa začalo zvedavosťou a odhodlanosťou prelomiť populárnu mylnú predstavu o zlých líškach. S každou sériou fotografií, ktorá zobrazuje inteligentnú, milú a priateľskú povahu týchto tajomných tvorov, budete mať pocit, že ich poznáte o trochu lepšie.

„Toto sú fotografie 8 rôznych líšok. Väčšinu z nich som roky sledovala a každá má svoj vlastný príbeh,“ povedal Roeselien. Navyše, tieto zábery sú so snehovou prikrývkou dokonalé, pozrite sa.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.