Predstavili sme vám už mnoho činnosti, ktorým sa ľudia začali venovať počas pandémie a dnes vám predstavíme ďalšiu. Lisa však začala nechávať jedlo blízko svojho domu a pozorovať vtáky už pred rokmi a v týchto časoch túto záľubu len zvýraznila.

Výsledné fotografie následne zdieľa s desiatkami tisíc ľudí online. Lisina fotopasca zblízka zachytáva vtáky, ale aj iné zvieratá. Jej fotografie je veľmi zaujímavé sledovať, pretože sú tam rôzne pózy. Pozorovanie vtákov je veľmi upokojujúce a zábavné zároveň. Podľa vlastných slov začala takto fotografovať vtákov preto, že ich miluje.

A ako vyzerá jej „súkromná zoo“ na záhrade si už pozrite nižšie. Okrem jej obľúbených vtákov uvidíte aj iné zvieratká, napríklad zajaca či veveričku.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.