Francúzsky umelec Andry Rajoleina kreslí postavy z rôznych filmov, rozprávok či kníh a dáva ich dokopy ako rodiny. Z tých najstarších alebo najmúdrejších postáv vytvára rodičov a ostatných kreslí ako deti. Jeho umelecký štýl by sa dal nazvať ako jemný, rozmarný a kúzelný. Vytvára naozaj dobré ilustrácie, ktoré vám spestria deň.

A vyberá si naozaj obľúbené postavy, napríklad tie od Marvelu, z Harryho Pottera či Pána prsteňov. Skrátka každý si určite nájde to svoje. „Pracujem ako návrhár postáv viac ako 11 rokov a počas svojho voľného času od roku 2012 kreslím aj vlastné ilustrácie,“ povedal. Postupne sa z toho stala akási tradícia a dnes má na konte už mnoho nakreslených obrázkov. Poďme si teda niektoré z nich ukázať.

Marvel

Harry Potter

Mandalorian

Strážcovia galaxie

Game of Thrones

Pán prsteňov

Návrat do budúcnosti

Stranger Things

Wolverine

Spider-man: Paralelné svety

Simpsonovci

X-men

Monsters

Pokémon

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.