To,že sa moderné umenie dostáva čoraz viac dostáva do povedomia tatérov je už známe .  Niekoľko umeleckých tetovaní ste mali možnosť vidiet aj na našej FB fanpage .   Moderní tatéri už dnes pretvárajú ľudské telo na svoje plátno a seba stavajú do role umelcov. Jedným z týchto tatérov je aj Chaim Machlev, ktorého tetovania sú inšpirované geometriou.  Predtým ako sa vydal na dráhu tatéra pracoval ako IT manažér.  Tak čo, dali by ste sa nahovoriť na tento štýl tetovania?

 

 

geometricke tetovanie 2

geometricke tetovanie 3 geometricke tetovanie 4
geometricke tetovanie 5 geometricke tetovanie 6 geometricke tetovanie 7 geometricke tetovanie 8 geometricke tetovanie 9 geometricke tetovanie 10 geometricke tetovanie 11 geometricke tetovanie 12 geometricke tetovanie 13 geometricke tetovanie 14 geometricke tetovanie 15 geometricke tetovanie

 

 

zdroj: borepandamymodernmet

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.