Pivo od Guinness sa považuje za jedno z najlepších na svete. Kto ho už pil, tak s týmto tvrdením môže len súhlasiť. Táto írska spoločnosť sa najnovšie rozhodla, že skúsi niečo nové. Všade po svete existujú bary, kde čapujú práve tento výborný alkoholický nápoj a jeho popularitu chceli zmysluplne využiť.

guinness beer fotografia
Foto od [puamelia]
Cestovný blog Irish Road Trip hľadá šťastného milovníka piva, ktorý by im pomohol pri výskume. A dostane za to zaplatené. Podľa tejto webovej stránky je najlepším kandidátom na zisk práce niekto, kto dokáže dať dohromady pútavú a zábavnú recenziu každého piva, ktoré ochutná, bude robiť vysoko kvalitné fotografie, má viac ako 18 rokov a má čas stráviť štyri týždne na ostrove Emerald. Zarábať peniaze za to, že ochutnávate pivo je viac než zaujímavé, pretože takáto práca vôbec nie je zložitá, skôr príjemná, čo poviete?

Vybraný uchádzač navštívi slávne krčmy v Dubline, a to vrátane The Gravediggers, The Long Hall, Mulligan’s, The Strawberry Hall, Gaffney’s, Tom Kennedy’s a Toners. Všetko, čo bude v jeho náplní práce sme už písali vyššie, avšak čo sa týka jednotlivých recenzií, tie musia mať aspoň 250 slov. Zrejme vás najviac zaujíma výška odmeny, tak tá bude na úrovni 22 eur za hodinu, čo je rozprávková suma, alebo? Vybraný šťastlivec sa bude venovať tejto práci v novembri a decembri.

Záujemcovia ešte stále môžu posielať svoje žiadosti. Ak si myslíte, že ste najlepším kandidátom na ponúkanú pozíciu, napíšte 300-slovnú recenziu na pivo Guinness. Po jej napísaní následne odošlete svoju žiadosť na webovú stránku Irish Road Trip. Do dnešného dňa už prijali viac ako 7 500 žiadostí. Pri výbere uchádzača sa tak zrejme zapotia.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.