Máme tu ďalší diel Zaujímavých Akcií v ktorých pre vás vyberáme tie najväčšie akcie slovenského internetu. V období veľkých predvianočných výpredajov alebo ako sa udomácnilo aj u nás ” Black Friday” nie je o skvelé akcie núdza.  Jedným z najzaujímavejších je určite výpredaj u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy GymBeam, ktorý v rámci svojho Black Friday výpredaja ponúka zľavy až do  80% a mnoho produktov má vo zvýhodnených balíčkoch . Ak ste športovec alebo sa zaujímate o zdravý životný štýl máte skvelú príležitosť sa zásobiť zaujímavými produktami.

A ak športu neholdujete možno poznáte niekoho, kto by zdravé potraviny, športové oblečenie alebo pomôcky na cvičenie rád našiel pod vianočným stromčekom.  Pozrite si zoznam zaujímavých produktov v akcií.

, Zaujímavé akcie: Zľavy až do 80% u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy !

Čo nájdete v Black Friday výpredaji

Vyberáme pre vás podľa nás najzaujímavejšie produkty z tohto výpredaja. Samozrejme výpredaj je veľký a tak nezabudnite si ho pozrieť priamo na stránke predajcu

Proteín Just Whey – GymBeam + darčeky

Srvátkový proteín je niečo, čo ocení mnoho športovcov . Bielkoviny majú nespočetne veľa benefitov pre naše zdravie . Teraz nájdete Protein Just Whey s až 5 darčekmi zadarmo v akcií.  Ide o skvelú zľavu pre ľudí, ktorí by radi vyskúšali nové produkty  !

, Zaujímavé akcie: Zľavy až do 80% u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy !

 

 

Proteín True Whey

Tento proteín je dlhodobo najpredávanejším proteínom na slovenskom trhu. GymBeam ho doplnili do akcie len nedávno a momentálne je dôvod si ho objednať nielen kvôli skvelej cene ale aj kvôli  športovej fľaši, ktorú dostanete k produktu zadarmo. Ak si kúpou nie ste istý môžete si prečítať túto recenziu True Whey proteínu od GymBeamu.

, Zaujímavé akcie: Zľavy až do 80% u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy !

Multivitamín Vitality Complex

Naše odporúčanie uzatvára tento multivitamín, ktorý sa môže hodiť zvlášť v dobe pandémie a jesennej chrípkovej sezóny.  Ide o skvelý mix vitamínov C,E,B alebo nedávnymi štúdiami ospevovaný zinok.  Nájdete ho v príjemnej 40% zľave.

, Zaujímavé akcie: Zľavy až do 80% u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy !

 

Nezabudnite, že nejde o všetky akcie dostupné na stránke predajcu. Pre úplny výpis produktov v akcií kliknite tu.

 

 

Ak sme vám aspoň trochu poradili sme radi, ak viete koho by článok zaujal dajte mu o zaujímavej akcií vedieť. Tipy na ďalšie výpredaje môžete zanechať v diskusií pod článkom

 

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu
Odoberať
Upozorniť na
guest
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre