Máme tu ďalší diel Zaujímavých Akcií v ktorých pre vás vyberáme tie najväčšie akcie slovenského internetu. V období veľkých predvianočných výpredajov alebo ako sa udomácnilo aj u nás “ Black Friday“ nie je o skvelé akcie núdza.  Jedným z najzaujímavejších je určite výpredaj u najväčšieho slovenského predajcu doplnkov výživy GymBeam, ktorý v rámci svojho Black Friday výpredaja ponúka zľavy až do  80% a mnoho produktov má vo zvýhodnených balíčkoch . Ak ste športovec alebo sa zaujímate o zdravý životný štýl máte skvelú príležitosť sa zásobiť zaujímavými produktami.

A ak športu neholdujete možno poznáte niekoho, kto by zdravé potraviny, športové oblečenie alebo pomôcky na cvičenie rád našiel pod vianočným stromčekom.  Pozrite si zoznam zaujímavých produktov v akcií.

Čo nájdete v Black Friday výpredaji

Vyberáme pre vás podľa nás najzaujímavejšie produkty z tohto výpredaja. Samozrejme výpredaj je veľký a tak nezabudnite si ho pozrieť priamo na stránke predajcu

Proteín Just Whey – GymBeam + darčeky

Srvátkový proteín je niečo, čo ocení mnoho športovcov . Bielkoviny majú nespočetne veľa benefitov pre naše zdravie . Teraz nájdete Protein Just Whey s až 5 darčekmi zadarmo v akcií.  Ide o skvelú zľavu pre ľudí, ktorí by radi vyskúšali nové produkty  !

 

 

Proteín True Whey

Tento proteín je dlhodobo najpredávanejším proteínom na slovenskom trhu. GymBeam ho doplnili do akcie len nedávno a momentálne je dôvod si ho objednať nielen kvôli skvelej cene ale aj kvôli  športovej fľaši, ktorú dostanete k produktu zadarmo. Ak si kúpou nie ste istý môžete si prečítať túto recenziu True Whey proteínu od GymBeamu.

Multivitamín Vitality Complex

Naše odporúčanie uzatvára tento multivitamín, ktorý sa môže hodiť zvlášť v dobe pandémie a jesennej chrípkovej sezóny.  Ide o skvelý mix vitamínov C,E,B alebo nedávnymi štúdiami ospevovaný zinok.  Nájdete ho v príjemnej 40% zľave.

 

Nezabudnite, že nejde o všetky akcie dostupné na stránke predajcu. Pre úplny výpis produktov v akcií kliknite tu.

 

 

Ak sme vám aspoň trochu poradili sme radi, ak viete koho by článok zaujal dajte mu o zaujímavej akcií vedieť. Tipy na ďalšie výpredaje môžete zanechať v diskusií pod článkom

 

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.