Existuje niekoľko netradičných druhov hadov i zvierat celkovo. No hada s tromi smajlíkmi na tele ste určite ešte nevideli. Tento vzácny plaz má obrovskú hodnotu. Pytóna guľového choval kedysi Justin Kobylka, ktorý má s chovom zvierat už dlhoročné skúsenosti.

Foto od Facebook

Kvôli jedinečnosti hada ho dokázal majiteľ predať za niečo vyše 5 000 eur. Tento druh je známy svojim bielo-žltým sfarbením. Aj vďaka tomuto sfarbeniu na ňom dobre vyniknú smajlíky a nik ich neprehliadne. Justin uviedol, že sú to veľmi špeciálne tvory, no keď je sfarbenie také, ako v tomto prípade, je to veľmi netradičné.

Had sa narodil v roku 2016 a jeho majiteľ vtedy spozoroval iba dvoch smajlíkoch. Spočiatku si tak myslel, že je to v poriadku, no keď video s hadom zdieľal a stalo sa virálnym, až vtedy spozoroval aj tretieho. Samotné zviera síce predal už v roku 2017, no záujem o plaza sa obnovil po tom, čo chlapík opäť zdieľal na svojej sociálnej sieti jeho video.

„V priebehu posledných desaťročí sme našli niekoľko vzácnych zvierat, ktoré sa líšia svojim výzorom z rôznych dôvodov. Sme schopní tieto zvieratá nájsť a reprodukovať ich. Dokážeme vytvoriť rôzne hady kombináciou mutácii, ktoré sa u nich vyskytujú,“ povedal Justin.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.