Pri natáčaní filmu Rust došlo k tragickej nehode. Americký herec Alec Baldwin zastrelil počas natáčania na známom ranči Bonanza Creek v Novom Mexiku hlavnú kameramanku a postrelil režiséra filmu Joela Souzu. Podľa vyšetrovateľov strieľal tento známy herec z rekvizitnej zbrane. 

Postrelenú ženu, 42-ročnú kameramanku Halynu Hutchinsovú, previezli vrtuľníkom do nemocnice, kde na následky zranení podľahla. Produkčná spoločnosť stojaca za filmom uviedla: „Zastavili sme produkciu filmu na neurčitý čas. Celé herecké osadenstvo a štáb sú touto tragédiou zdrvení, rodine a blízkym vyjadrujú úprimnú sústrasť.“

Režisér filmu je podľa dostupných informácií mimo ohrozenie života. Herečka Frances Fisherová, ktorá hrá tiež v pripravovanom filme, napísala na Twitteri, že Souzu z nemocnice prepustili. 

Zdroj: flickr

Úrad šerifa v Santa Fe uviedol, že v súvislosti s touto tragédiou nikoho nezatkli a neboli vznesené ani žiadne obvinenia. Zatiaľ nie je známe ako sa z rekvizitnej zbrane podarilo vystreliť. Incident je naďalej predmetom vyšetrovania. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.