Počas veľkého kroku, akým je svadba, je potrebné urobiť toho mnoho, aby to bol nezabudnuteľný deň jednak pre manželov, ale i hostí. Zoznam je skutočne dlhý, no určite doňho patrí aj svadobná torta. A práve dnes vám ich zopár ukážeme.

Avšak, nebojíme sa napísať, že všetko sú to hotové umelecké diela a ak by ste chceli niečo podobné, tak by vám zrejme dalo zabrať nájsť skutočne šikovnú pekárku či pekára. Možno niekoho takého vo svojom okolí máte a ak si potrpíte aj na tejto súčasti, ktorá dopomôže ku krásnej svadbe, tak máme pre vás pripravených niekoľko tôrt pre lepšiu inšpiráciu. Dosť ale bolo viet, prejdime už na konkrétne diela, pretože je to naozaj umelecká tvorba, veď pozrite sa:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.