Tieto ostrovy netreba nikomu zvlášť predstavovať, ide o veľmi obľúbenú a dobre poznanú destináciu. Využite skvelú šancu a strávte zopár dni na krásnom ostrove Lanzarote.

lanzarote fotografia
Foto od neufal54

Práve teraz si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Lanzarote len za cenu 30€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Laudamotion prostredníctvom Ryanairu.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 22.1. – 29.1.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo na Lanzarote?

– K najkrajším prírodným krásam ostrova patrí oblasť Jameos del Agua, ktorá sa skladá zo systému jaskýň. Tie boli vytvorené vulkanickou činnosťou.

– Vyrazte si na skvelý výlet loďou po pobreží, počas ktorého navštívite okolité ostrovčeky, vychutnáte si tie najkrajšie pláže, potápanie alebo príjemnú turistiku.

lanzarote island fotografia
Foto od Derks24

– Ak si chcete vychutnať najkrajšie pláže, musíte sa vydať na juh ostrova, kde uvidíte aj palmy. Medzi tie najkrajšie patria Playa Blanca, Puerto del Carmen či Arrecife.

– Zavítajte aj do Národného parku Timanfaya, ktorý sa často prirovnáva k Marsu. Tvoria ho totiž mierne kopce a zvrásnená pôda červenkastej či hnedastej farby. Súčasťou je pohorie Montañas del Fuego, na ktorom sa výrazným spôsobom podpísala vulkanická činnosť. Ľudia to tam chodia obdivovať.

lanzarote island fotografia
Foto od MonicaVolpin

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.