Majitelia hotela sa rozhodli vymyslieť niečo, čím by vynikli. A to sa im podarilo. Vlastnia totiž veľmi zvláštny, no pritom originálny hotel. A mnohí sa pýtajú: milujú whisky a nenávidia ľudí? Aj takto by sa dal stanoviť slogan vynaliezavých majiteľov. Tento hotel nájdete v Londýne pod názvom Napoleon. A čím je taký vzácny?

Foto od youtube

Nuž, ide o to, že tento hotel má jedinú izbu resp. luxusný apartmán, v ktorom nájdete tri rôzne bary naplnené whisky značky ako Macallan, Aberfedly či Royal Lochnager. Navyše, pri vchode hotela stojí aj automat, ktorý pochádza z Whisky-Me – predplatnej služby Spojeného kráľovstva, ktorá každoročne dodáva škótsku whisky zákazníkom v nezvyčajnej kapsičke.

Foto od youtube

Vzhľadom na to, že koncepcia Whisky-Me spočíva v tom, aby bola whisky prístupnejšia, každá kapsička obsahuje aj jednoduché fotografie s poznámkami a tie dávajú informácie o tom, čo môžu jej konzumenti po vypití očakávať. Nezabudnite si tiež vyskúšať stolovú whisky. Ide o 5,5 metrov dlhý anglický dub a v strede je po celej dĺžke ako keby kanál, ktorý obložili dubovými sudmi.

Foto od youtube

Okrem baru Black Rock, ktorý sa špecializuje na whisky a zahŕňa značky z Japonska, Írska, Fínska, Francúzska a ďalších, nájdete tam ešte ďalšie dva dary. Jediný apartmán v hoteli je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením, hudbou Spotify, LED televíziou, kúpeľňou, minibarom, stále čerstvou kávou a samozrejme patričným náytkovým vybavením.

Zaujímavé je, že v miestnostiach nájdete výťahy, ktoré môžu hostia využiť na posielanie a prijímanie nápojov či jedál priamo do svojej izby. Hostia môžu jednoducho na požiadanie vyplniť napr. aj list a poslať ho do servisného výťahu pripevneného k miestnosti, a ich objednávka bude odoslaná priamo a to bez toho, aby ste museli s niekým hovoriť alebo odísť z miestnosti. Sadzby za apartmán začínajú okolo 230 dolárov za noc.

Foto od youtube

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.