Daniel Craig známy ako James Bond sa pre podcast Obed s Bruceom vyjadril, že gay bary navštevuje od nepamäti. Craig hovorí, že nemá rad agresiu hetero priestorov a gay bary považuje za miesto, kde sa môže stretnúť so ženami

Zdroj: wikimedia

53-ročný herec povedal, že do gay barov začal chodiť ako mladý, pretože sa chcel vyhnúť pästiam a nepríjemným bitkám, ktoré boli na hetero miestach dosť časté. V gay baroch sa podľa jeho slov nemusela vyjadrovať sexualita, všetci boli chladní, no išlo najmä o to, že sa na tom mieste cítil bezpečne. 

V gay baroch som sa mohol stretnúť so ženami, pretože ich tam veľa chodí z rovnakého dôvodu, prečo som tam bol ja,“ povedal dnes už ženatý herec Daniel Craig. „Bol to akýsi postranný motív,“ dodal. 

Craigove vyjadrenia v podcaste zrejme vyvolali diskusiu. Na Tik Toku sa totiž začal šíriť príspevok o tom, či by mali mali byť priestory pre homosexuálov prístupné len pre LGBT komunitu. 

Daniel Craig, hviezda úspešnej bondovky No Time To Die (Nie je čas zomrieť) sa vyjadrila v podcaste nielen k návštevám gay barov, ale spomenula aj to, že po piatich úspešných filmoch si svoju špionážnu úlohu nezopakuje. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.