Z času na čas sa objaví informácia o obyčajnom človeku, z ktorého sa vďaka jeho veľkému činu stane ako keby „zo dňa na deň“ oslavovaný hrdina. Inak tomu nebolo ani tentoraz. Iba 19-ročný čínsky stavebný robotník urobil niečo, vďaka čomu ho teraz obdivujú ľudia po celom svete.

Foto od youtube

Lan Junze pracoval v tom čase na stavbe v meste Fushun v provincii Liaoning, keď odrazu počul výkriky a videl dym prichádzajúci z neďalekej stavby. Ponáhľal sa tak zistiť o čo ide. Bytový dom sa vznietil a na treťom poschodí zostalo uväznených 14 ľudí. Ani sekundu neváhal a okamžite začal konať.

Vďaka svojim zručnostiam so žeriavom ho dokázal mladík využiť na záchranu všetkých ľudí, z ktorých sa nik nezranil.

Pozrite si záchrannú akciu:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.