Šesťročný chlapček menom Bridger Walker z Cheyenne vo Wyomingu je skutočným superhrdinom. Chlapec chránil svoju malú 4-ročnú sestru pred agresívnym psom, pričom ten ho nepekne zranil. Bridger má teraz kvôli útoku psa až 90 stehov na tvári. „Ak by mal niekto zomrieť, tak som si vtedy pomyslel, že by som to mal byť ja,“ povedal malý hrdina.

Momentálne vďaka tomuto činu volá celý svet odvážneho chlapca hrdina. Na jeho odvážny čin reagoval aj známy herec Mark Ruffalo, ktorý si zahral vo filmoch od Marvela či vo filme Hulk. Povedal, že chlapcovu odvahu obdivuje. Medzitým Chris Evans, ktorého poznáte ako Captain America poslal chlapcovi video, kde ho pochválil za jeho statočnosť. Postupne sa zapojili aj iné celebrity a nebolo ich málo. 

K incidentu došlo na pozemku, kde býva kamarát súrodencov 9. júla. Bridger, jeho sestra a ich priateľ šli na dvor, kde bolo pár psov. Jeden z nich zaútočil a Bridger sa okamžite postavil medzi psa a jeho 4-ročnú sestru, aby ju ochránil. Neváhal pritom ani sekundu. Chlapec si uvedomil, že pes je veľmi nebezpečný a za ten čas, čo na neho zviera zaútočilo, tak kričal sestre, aby utiekla. Pes napokon chlapca po čase nechal a následne pribehol jeho majiteľ, ktorý ho odtiaľ odviedol. Chlapčekovi okamžite poskytol prvú pomoc a zavolal sanitku.

V nemocnicu už Bridger dostal požadovanú starostlivosť. Odišiel odtiaľ s 90 stehmi! Malý bojovník je však s útokom vyrovnaný a netrápi sa kvôli tomu už. Navyše, chlapcova teta povedala, že ich rodina sa nehnevá na tú, ktorej útočiaci pes patrí. A čo viac, práve kvôli tomuto incidentu sa rodili údajne výrazne zblížili.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.