Asi každý z nás ako dieťa  kreslil rôzne príšerky a potvory a nechal sa pri tom riadiť iba vlastnou kreativitou.  Dnes je často v školách detská kreativita potláčaná a deti zabúdajú tvoriť. Preto vznikol projekt s názvom “ Monster Project“, ktorí sa rozhodol združovať umelcov z celého sveta s detičkami, ktoré by chceli vidieť ich výtvory  v „reálnejšom obraze“.  Na kickstarteri projekt vyzbieral úžasných  $23,065 pre svoj chod.  

A tak umelci v rámci svojho voľného času pretvárajú detské „čmáranice“ do obalov magazínov alebo animovaných postavičiek, deti sú tak motivované tvoriť ďalej s vedomím, že aj im sa raz podarí pretvoriť svoju fantáziu do tak reálnej podoby, stačí im neprestať kresliť.

 

1

 

7

8

9

10

11

12

13

141623456

 

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.